Zelení a Piráti JihlavaMichal Peterka

30 let
Realitní makléř
Jihlava
Bez politické příslušnosti
navrhující strana: SZMichal Peterka, (*16.10.1983) se narodil v Plzni, ale již 20 let žije v Jihlavě. V současné době pracuje jako realitní makléř

Zaměstnání: V předchozích letech pracoval ve společnosti Eurotel / Telefónica O2. Začínal jako konzultant na značkové prodejně a poslední roky byl regionálním manažerem pro akvizice firemních zákazníků. Po sedmi letech v O2 dostala přednost rodinná firma a práce v hotelu Villa Eden, ke které později přibyla akviziční pozice korporátního bankéře v UniCredit Bank. Od roku 2014 se na plný úvazek věnuje práci realitního makléře.

Zájmy: Michal je ve volném časem aktivní především ve sportovní oblasti. Usiluje o zlepšení podmínek pro rozvoj mládežnického sportu v Jihlavě. Od roku 2008 je prezidentem největšího florbalového oddílu na Vysočině – Florbalová škola Jihlava. Za tu dobu se podílel na řadě organizačních i sportovních úspěchů klubu. Jako trenér dovedl dva své týmy do extraligových soutěží. V minulém volebním období byl členem sportovní komise Rady Města Jihlavy, věnuje se také rozvoji florbalu nejen na Vysočině. Je členem odborných komisí České florbalové unie. Má rád fotografování, fotbal a golf.

Kontakt: T: 602 955 855 E: michal@peterkovi.net
© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.