Zelení a Piráti JihlavaVojtěch Prchal

20 let
Student
Horní Kosov
Bez politické příslušnosti
navrhující strana: SZVojtěch Prchal (20 let), Je dvacetiletý mladý muž, pochází z Jihlavy a v současné době studuje Fakultu managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Jeho hlavní náplní, kromě studia, jsou pracovní stáž ve Škoda Auto - plánování lidských zdrojů a sociální služby, aktivní spolupráce s Fakultou managementu na projektech, místopředsednictví v neziskové organizaci Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s. a zastávání funkce koordinátora dobrovolníků na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů MFDF Ji.hlava.

Jeho zálibami jsou sport, organizování různorodých kulturních festivalů, cestování a sbírání zkušeností ze zahraničí. Zajímá se také o psychologii člověka a její vliv na každodenní život. Má za to, že zdravý rozum a přirozená a přiměřená konformita vedou k dosažení kýžených cílů.

Vojtěch žije celý svůj život v Jihlavě, má přehled o aktuálním dění a není mu lhostejné rozhodování o naší Jihlavě. Nebaví ho sledovat zbytečně dohady o nesmyslech a poslouchat plytké řeči. Je přesvědčen o tom, že na radnici musí být voleni ti, kteří jsou schopni nejen mluvit, ale především činit.

Jak sám často říká: „Jihlava je krásné město, které si zaslouží mnohem více, než dostává.“
© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.